Kontakta oss!

VÄLKOMNA TILL SIXT LEASING!

Kontakta oss för frågor eller funderingar

MALMÖ
Lokgatan 9C
211 20 Malmö

GÖTEBORG
Nils Ericsonsplatsen 4
441 03 Göteborg

STOCKHOLM
Vasagatan 4
111 20 Stockholm

 

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort.

Peter Svensson | Kontakta oss

Peter Svensson
Försäljning, Västra Sverige

070-630 40 10
peter.svensson@sixtleasing.se

Fredrik Backteman | Kontakta oss

Fredrik Backteman
Försäljning, Stockholm/Mälardalen och Norra Sverige

070-323 13 43
fredrik.backteman@sixtleasing.se

Kristoffer Peterson | Kontakta oss

Kristoffer Peterson
Försäljning, Södra Sverige

072-500 11 16
kristoffer.peterson@sixtleasing.se

Mats Lindstedt | Kontakta oss

Mats Lindstedt
Försäljning

070-603 58 10
mats.lindstedt@sixtleasing.se

Mathilda Larsson | Kontakta oss

Mathilda Larsson
Administration

072-975 25 85
mathilda.larsson@sixtleasing.se

Elin Westman | Kontakta oss

Elin Westman
Administration

072-857 17 00
elin.westman@sixtleasing.se

Har du frågor och funderingar gällande Sixt Leasing?
Kontakta oss, så får du personlig service.