Kontakta oss

VÄLKOMNA TILL SIXT LEASING!

MALMÖ
Lokgatan 9C
211 20 Malmö

GÖTEBORG
Nils Ericsonsplatsen 4
441 03 Göteborg

STOCKHOLM
Vasagatan 4
111 20 Stockholm

 


Pierre SkoogPierre Skoog
VD
070-600 44 50
pierre.skoog@sixtleasing.se

 

 

 

Peter Svensson

Peter Svensson
Försäljning, Västra Sverige
070-630 40 10
peter.svensson@sixtleasing.se

 

 

 

Peter Lindberg
Försäljning, Stockholm/Mälardalen och Norra Sverige
073-425 52 13
peter.lindberg@sixtleasing.se

 

 

 

Kristoffer PetersonKristoffer Peterson
Försäljning, Södra Sverige

072-500 11 16
kristoffer.peterson@sixtleasing.se

 

 

Mats LindstedtMats Lindstedt
Försäljning
070-603 58 10
mats.lindstedt@sixtleasing.se

 

 

 

Mathilda LarssonMathilda Larsson
Administration
072-975 25 85
mathilda.larsson@sixtleasing.se

 

 

 

Har du frågor och funderingar gällande Sixt Leasing?
Kontakta oss, så får du personlig service.